Parafia św. Andrzeja Apostoła w Jawornik Polskim - oficjalna strona - START

Parafia erygowana została zapewne około 1472 r. jednocześnie z założeniem miasta. W nowej parafii wzniesiono drewniany kościół noszący wezwanie Wniebowzięcia NMP i św. Andrzeja Apostoła. W XIX wieku, z uwagi na kiepski stan techniczny mającej blisko 500 lat świątyni podjęto decyzję o budowie nowej. W latach 1838- 1839 stanęła murowana świątynia pozbawiona istotnych cech stylowych. We wnętrzu wyposażenie z XIX i XX w. Obok kościoła kaplica grobowa Górskich XIX w.

OVERVIEW

This web page parafiajawornikpolski.eu currently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have audited sixteen pages inside the website parafiajawornikpolski.eu and found twenty-one websites associating themselves with parafiajawornikpolski.eu.

PARAFIAJAWORNIKPOLSKI.EU RANKINGS

This web page parafiajawornikpolski.eu has seen alternating quantities of traffic all through the year.
Traffic for parafiajawornikpolski.eu

Traffic ranking (by month) for parafiajawornikpolski.eu

Traffic ranking by day of the week for parafiajawornikpolski.eu

WHAT DOES PARAFIAJAWORNIKPOLSKI.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiajawornikpolski.eu Mobile Screenshot of parafiajawornikpolski.eu Tablet Screenshot of parafiajawornikpolski.eu

PARAFIAJAWORNIKPOLSKI.EU HOST

Our web crawlers identified that a single root page on parafiajawornikpolski.eu took seven hundred and nineteen milliseconds to load. I could not discover a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
46.4.116.24

I caught that this domain is utilizing the Apache/2 os.

Parafia św. Andrzeja Apostoła w Jawornik Polskim - oficjalna strona - START

DESCRIPTION

CONTENT

This web page parafiajawornikpolski.eu has the following in the web site, "Ewentualne zmiany dotyczące nabożeństw podawane są w ogłoszeniach parafialnych przygotowanych przez Księdza Proboszcza." Our analyzers saw that the webpage also stated " Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie godzinę przed mszą św." The Website also said " wieczorną i po mszy św. Tel 016 651 40 27." The website's header had Parafia świętego andrzeja apostoła as the most important optimized keyword. It is followed by Jawornik polski, tadeusz pieniążek, and menet which isn't as highly ranked as Parafia świętego andrzeja apostoła. The next words parafiajawornikpolski.eu used was zwoliński. dekanat kańczuga was included but might not be understood by web crawlers.

SUBSEQUENT WEB SITES

Pegaz - Panoramy Sferyczne - Spacery

Free Joomla Templates, extensions and tutorials. Wirtualny Spacer po Okolicach Gołdapi. Miasto jest jedynym uzdrowiskiem na Warmii i Mazurach. Wirtualny Spacer po Gminie Repki. Gmina Repki zachęca do oglądania swym bogatym, czystym i nieskażonym środowiskiem przyrodniczym. Wirtualny Spacer po Mieście Wysokie Mazowieckie. Wysokie Mazowieckie miasto i gmina w województwie podlaskim, w powiecie wysokomazowieckim, na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Brok.

Gmina Kołobrzeg - Strona Główna

Biuletyn Informacji Publicznej Gminny Ośrodek Sportu Turystyki i Rekreacji. Biuletyn Informacji Publicznej Gminny Osrodek Pomocy Społecznej. Biuletyn Informacji Publicznej Biblioteki Publicznej w Gminie Kołobrzeg. Zaczarowane podwórko - program dla. Zielone Podwórko - wręczenie nagród. Drzonowo dziękuje za Pracownię Orange. Lista zwycięzców konkursu Zielone Podwórko.

Pomoc drogowa auto-extra iława

CIĘŻAROWE, MASZYNY BUDOWLANE I ROLNICZE. 698 620 491, 608 672 834. 14-200 Nowa Wieś koło Iławy, Ul. Jowisza 4, Koło stacji paliw LOTOS.

Przedszkole gminne Nr 1 w Bartoszycach

Przedszkole Gminne Nr 1 w Bartoszycach. Zapraszamy na stronę naszego przedszkola.